Mehaanikateadlane Judy Wood: Kuhu kadusid tornid? II osa/ Mechanics Researcher Judy Wood: Where did the towers? part II

Mehaanikateaduste doktor Judy Wood on uurinud põhjalikult Maailma Kaubanduskeskuse kompleksi hävimist 2001. aasta 11. septembri rünnakute tagajärjel ja jõudnud veendumusele, et ametlik teooria katastroofist on vale. Alljärgnev artikkel on kokkuvõte tema intervjuust uuele USA uurivale netipõhisele raadiosaatele “Caravan To Midnight”, mis oli eetris 28. märtsil. Avaldame selle kahes osas, esimest osa saad lugeda siit.

 

Oma aastaid kestnud 9/11-alase uurimustöö avaldas Wood raamatus “Where Did The Towers Go?: Evidence Of Directed Free-Energy Technology On 9/11″ (“Kuhu kadusid tornid? Tõestusmaterjalid suunatud vabaenergia tehnoloogia kasutusest 11. septembril”).

raamat 212x300 Mehaanikateadlane Judy Wood: Kuhu kadusid tornid? II osa

 

Väga palju on räägitud sulametallist, kuidas seda seletatakse?

See oli teine asi, mis mind väga imestama pani – teated sulametallist. 11. septembri õhtupoolikul toimus West Streetil vee magistraaltoru avarii ja sinna tekkis järv, kõik oli üle ujutatud. Aga kuidas saab vesi olla kuuma metalli peal, ilma et tekiks auruplahvatus? Auru kujul võtab vesi 1600 korda rohkem ruumi kui vedelas olekus. Tšornobõlis toimuski just auruplahvatus.

 

Kas on olemas tehnoloogiat, mis suudab 400 meetri kõrgused tornid muuta tolmuks keset taevast?

Vastus on kahtlemata jah, sest me oleme seda näinud juhtumas. Kummaliste asjaoludena olen avastanud ka augud kõrvalhoonete akende klaasis, kuigi klaas ise on terve. Sellist auku ei tekita kineetiline energia, sest klaas puruneb pingest, kui miski tabab klaasi. Klaas paindub kergelt, väliskülg on rõhu all ja siis ta pureneb. Mõnedel akendel oli nõnda ainult välisklaasiga, mitte sisemisega. Enamik WTC hoonest nr 4 kadus ka ära. Kui WTC teise torni tipp oleks alla kukkunud, siis oleks see pidanud maanduma WTC hoone nr 4 peal. Hoone nr 4 põhjatiib jäi aga alles, ülejäänud oleks justkui noaga ära lõigatud. Tornaado tekitab midagi sarnast: pool maja on minema viidud ja sa võid näha läbi seina, et magamistoa voodi on ilusti tehtud ja tuba on terve. WTC ümber on põlenud autod ja plastprügikastid, mis on kõik terved. Burger Kingi restoran jäi terveks ja nad tegid seal tuletõrjujatele süüa. Maja ees on põlenud autod ja üle tee oli ennist maja. Kontrast on veider.

Avastasin, et need kummalised nähtused, mida me 11. septembril nägime, et seda kõike suudab üks inimene imiteerida oma kodulaboris. See on Kanadast pärit teadlane John Hutchison.

john hutchinson photo page Mehaanikateadlane Judy Wood: Kuhu kadusid tornid? II osa

Ta loob staatilise välja, mille sees tekitab raadiolainete signaalidega interferentsi ja just selles interferentsitsoonis hakkavad kummalised asjad juhtuma. Hutchison suudab hetkega ära kõrvetada metalli, koorida alumiiniumi, tekitada silmapilkset roostetamist, hõljumist ja tekitada klaasidesse auke, nii et klaas ise jääb terveks.

Seda nimetatakse Hutchisoni efektiks. Mida suurem on mass, seda aeglasemalt efekt kaob. Kui tehti esimene tuumapommi katse, siis teadlased ei teadnud, kas see kustub ise või mitte, aga poliitikud nõudsid, et katse tuleb teha ikkagi. See tähendab, et see võib tekitada ahelreaktsiooni, mis ei lõpe uraaniga ja nõndaviisi hävitada terve planeedi. See on sama, mis mina avastasin oma uurimises juba enne, kui leidsin Hutchisoni: WTC kompleksis toimunu füüsiline mõju ümbruskonnale jätkus, kuid see efekt vähenes tasapisi. WTC 2. tornist üle tee asus Banker’s Trusti hoone, mis sai WTC tornide hävinguga samuti kannatada. Kõigepealt tehti hoonele iluravi ja ehitati uus sissepääs, siis aga tehti tolmuproov ja 2006. aastal otsustati hoone ikkagi ära lammutada. Hoonest avastati üliroostes terassambad, need nägid välja, nagu oleksid sajandeid ookeani põhjas vedelenud. Vihm ja ilmastikutingimused ei tekita midagi sellist.

 

Tihti küsitakse minult, et nii suure sündmuse korraldamiseks on vaja tohutult palju inimesi ja kuidas saab nii palju asjaosalisi vaigistada. Ei ole võimalik! Järelikult ju on, kui meile ilmselgelt valetatakse. Inimesi hirmutatakse tuumasõjaga, aga kui see tehnoloogia, mida kasutati 11. septembril, tuleks päevavalgele, siis ei kardaks tuumapomme enam keegi, sest see, mis me nägime 11. septembril, on oluliselt võimsam. Seda tehnoloogiat saab kasutada nii heaks kui ka halvaks – valik on meie enda käes. Kui me sellest ei räägi ja hoiame seda tehnoloogiat saladuses, siis ilmselgelt kasutatakse seda taas kurjade plaanide elluviimisel.

Minu raamat ei räägi teooriatest, vaid otsestest tõestusmaterjalidest, mis juhtus. Mingit sorti energiat suunati ja seda kasutati kui relva. Aga seda saab kasutada ka teisiti. Kes kontrollib energiat, see kontrollib inimesi. Kui inimestel oleks kontroll selle üle, oleksime vabad. Minu definitsioon vabaenergiast on piltlikult öeldes orjaks olemise vastand. See tehnoloogia suudab molekulaarsel tasandil mateeriat muuta ja kui see tehnoloogia oleks inimeste kätes, hakkaks sündima uskumatuid leitusi.

Ühel hetkel mõistsin, et olen tõenäoliselt parim variant maailmas, kes selle infoga välja tuleb. Keegi peab seda tegema. Ütlesin oma emale, et kirjutan raamatu. Ema vastas, et kui ma seda teen, siis jään ilma oma tööst ülikoolis. Ma ütlesin talle, et kui ma seda ei tee, siis võivad ühel hetkel jääda kõik oma tööst ilma. Küsisin ka oma õpilastelt, et kui nad saaksid teada, et kahe nädala pärast tuleb maailma lõpp, kas nad üritaksid seda peatada või otsustaksid pidutseda need kaks nädalat. Enamik otsustas pidutseda. Mina ütlesin, et kui nii on, siis ma ei tahaks, et mul oleks mida kahetseda kahe nädala pärast. Seega, isegi kui kõik tundub lootusetu, siis ma tahan ikkagi teha nii palju, kui suudan.

 

Kas maailma valitseb kurjus? Siin käiks justkui mäng hea ja halva vahel.

Ma arvan, et siin on olendeid, kellel puudub teadvus ja mingil põhjusel vajavad nad võimu ja kontrolli inimeste üle. Ajalugu vaadates näeme, et mõned rahvad suutsid elada rahus tuhandeid aastaid. Siis saabus valge inimene Euroopast ja kõik muutus. Seega, me teame, et see on võimalik. Mõned inimesed olid osavad kalapüügis, teised koriluses, kolmandad laevade ehituses, kõik tegid seda, mida oskasid kõige paremini. Mäng ei käinud selle peale, kes keda kontrollib. Selline on kultuur, kus valitseb austus.

Kui mõelda selle tehnoloogia peale, siis tuleb pähe kaks nime – Nikola Tesla ja Edward Leedskalnin. Mõlemad elasid samal ajal ja pärinesid enam-vähem samast piirkonnast. Mõlemad tulid Ameerikasse ja mõlemad teadsid seda tehnoloogiat. Leedskalnin ehitas Coral Castle’i Floridas. Teadupärast töötas ta vaid öösiti, et keegi ei näeks, kuidas ta seda kõike teeb. Ma usun, et sa pead välja teenima selle teadmise tehnoloogiast. Sa ei jäta ka oma kodus relvi ripakile, kui kõik inimesed majas pole teadlikud nende kasutamise võimalikest tagajärgedest.

110-korruselise hoone rusud käid sama kõrgeks kui 3 korruseline hoone…

WTCgroundzero Mehaanikateadlane Judy Wood: Kuhu kadusid tornid? II osatelemast wtc1 1024x576 Mehaanikateadlane Judy Wood: Kuhu kadusid tornid? II osa

Tornidest välja hüppajaid oli palju. Tuletõrjujad rääkisid, et põhjatornist hüppas ühes minutis 3–4 inimest igas suunas, see teeb 12 inimest minutis. 100 minuti jooksul teeb see kokku 1200 inimest. Lisaks hukkus üle 300 tuletõrjuja, see teeb kokku umbes 1500 inimest. DNA-testiga on tuvastatud ainult veidi üle 1600 inimese. Seega said tuvastatud peamiselt need inimesed, kes alla hüppasid. Ja ma ei usu, et nad tegid seda vabatahtlikult. Piltidelt näeme, et paljud inimesed, kes akendel kõõlusid, on võtnud riided seljast ära. Miks nad seda teeksid?

Kui ma ise oleksin lõksus põlevas hoones, siis ilmselt jookseksin WC-sse ja teeksin kõik oma riided märjaks ja paneksin märja rätiku endale ümber pea – ma oleksin märg. Kui tuletõrjesprinklerid läheksid tööle, siis ma oleksin märg. Kui WC-d ei ole ja sprinklerid ei tööta, siis ilmselt oleksin higine – seega märg. On väga suur tõenäosus, et need inimesed olid märjad. Seega tekib küsimus, miks olid nii paljud inimesed oma riided seljast ära võtnud. Aga kuidas reageerivad energiaväljad märjaga? Kui panna kana fooliumpakendis mikrolaineahju, siis kana küpseb ära, aga pakendiga ei juhtu midagi. Ka politsei kasutab mikrolaineenergiavälja, et lüüa protestivaid inimesi laiali. Sa hakkad kõrbema ja pead liikuma energiaväljast eemale. Võimalik, et need inimesed tornides olid märjad ja kõrbesid energiaväljas. See seletaks, miks nii paljud oma riided seljast ära võtsid.

 

Toon välja Melissa Doi juhtumi: Melissa oli noor naine, kes oli lõksus lõunatornis ja helistas päästeametisse, et abi paluda. Selles kõnes räägib ta paaniliselt: siin on nii kuum, ma põlen ära, ma ei saa hingata, siin on palju inimesi… Kõne kestis kokku 24 minutit. Aga kas kuumuses olev inimene räägib nii? Su lihased lakkavad füüsiliselt töötamast, kui sa liiga kaua oled kuuma käes. Kuumuses ei saa nii rääkida, sa muutud loiuks ja kui üldse räägid, siis aeglaselt. Ma algul isegi arvasin, et see on võltsitud hädaabikõne, mida meile lastakse, sest kuumuses olevad inimesed ei saa nii rääkida. Ta rääkis, kuidas kõik on tossu täis, aga kui nii palju tossu on, siis ta ei saa rääkida 24 minutit. Seega on võimalik, et ta nägi pealt, kuidas hoone tasapisi tolmuks muutus ja seostas seda tossuga. Meil on ka teateid inimestest, kes lagunesid tükkideks juba õhus. Torni ümbrus oli inimeste tükke täis, käsi siin, pea seal, sõrmed eraldi otsast ära jne. Kui sa sõidad maanteel autoga põdrale otsa, siis ta jääb ühte tükki, mitte ei lenda 20 tükiks mööda maanteed laiali.

 

Mis siis sinu arvates ikkagi lendas tornidesse? Nii palju teooriaid ja väiteid on, et seal polnudki lennukeid.

Taas kord, me peame alustama sellest, mida me teame – tõestusmaterjalidest. Paljud inimesed on mulle kirjutanud ja küsinud, mida ma arvan kadunud Malaisia lennukist. Aga mida mina siis tegelikult tean Malaisia lennukist? Kas ma tean, kust ta õhku tõusis? Ei. Kas ma tean, kuhu ta lendas? Ei. Seega, me ei saa üldse sellel teemal kaasa rääkida, sest me tegelikult ei tea sellest mitte midagi. Kõik muu on fantaasia, seega hakkavad inimesed lahendama väljamõeldud probleemi. See on ülioluline asi, millest tuleb aru saada. Räägitakse, et Malaisia lennuk olevat samuti tolmustunud (sama tehnoloogia?), kuna lennuki vrakki ei leita üles. Aga kust me teame, et see lennuk üldse seal oli? Esmalt tuleb kindlaks teha, et see lennuk seal oli. Mina ei nimeta kedagi valetajaks, mina vaid uurin seda, mis juhtus WTC tornidega. Mul ei ole tõestusmaterjale ega andmeid selle kohta, kuhu lendasid lennukid 11. septembril või mis nendega juhtus.

sa0211114204 Mehaanikateadlane Judy Wood: Kuhu kadusid tornid? II osa

Küll aga võin ma öelda, et neid auke, mida me näeme WTC hoonetes, ei teinud lennukid. Need on füüsikaseadustega vastuolus. Need augud ei ole piisavalt suured, et terve lennuk sinna sisse oleks saanud minna. Mind süüdistatakse veidrate teooriate väljamõtlemises. Mis teooriate? Mul pole teooriaid. Mina ainult analüüsin tõestusmaterjale. See on, mida ma tean, et ma tean. Kui ma tahan teada saada, kui pikk keegi on, siis ma ei hakka teooriaid välja käima, vaid hakkan inimest mõõtma. Tänapäeval saab jälgida absoluutselt kõike. See on naeruväärne, kui nad väidavad, et nad ei leia lennukit üles. Kui seal üldse oli lennuk, siis nad teavad väga hästi, kus see on täna. Ja nad tulevad selle infoga välja just siis, kui see neile vajalik on.

 

Mis värk oli orkaaniga, mis samal ajal New Yorgi suunas liikus?

Ma uurisin satelliidifotodelt selle tolmu liikumist, tahtsin teada, kui kaugele see kõik jõudis. Avastasin, et samal päeval liikus New Yorgi külje all orkaan, millest uudistes ei räägitud, kuigi see liikus juba neli päeva varem otse New York City suunas. 11. septembri hommikul jäi see aga lihtsalt seisma ning õhtu poole tegi 110-kraadise pöörde ning liikus NYC-ist eemale. Miks sellest ei räägitud uudistes? Kuidas saab olla, et orkaanist, mis liigub otse Manhattani suunas, ei räägita uudistes? Manhattani evakueerimine olnuks tohutu ettevõtmine. Kas nad teadsid varem ette, et see orkaan peatub enne Manhattanit ja siis liigub teises suunas tagasi?

Ja mida üldse teevad orkaanid? Inimesed tunnetavad vahel jalgadega, kui torm on tulekul, linnud tunnetavad seda ka. Peale vihma on parem enesetunne, sest õhus on teistsugune elektriline laeng. Selle tormi mõju ulatus Long Islandile. Kõik kolm New York City lennuvälja – JFK, LaGuardia ja Newark – teatasid äikeseohust 11. septembril, see tähendab, et keskkond oli elektriline. Ma ei tea, kas see oli seotud sündmustega Manhattanil või mitte, aga ma tean, et nii see oli. Ja tuletame meelde, mida teeb John Hutchison. Ta loob staatilise välja ja selle sisse suunab raadiolainesignaalid, nagu mikrolaine ahjus, ning imed hakkavad juhtuma.

 

Milline oli 11. septembri mõju inimkonnale?

See oli rünnak inimteadvusele. Vaadakem inimesi, enamik neist pole enam võimelised oma peaga mõtlema. Ma räägin, mis juhtus minuga 11. septembril. Olin ülikooli konverentsisaalis ja me vaatasime koos teiste õppejõududega telerist, kuidas hooned muutusid tolmuks. Mul oli kohe selline ilme ees, et “kas te tõesti usute seda?”. Mu ülemused vaatasid mind kohe pilguga, millest sai välja lugeda, et “vaat, millise hullu oleme endale palganud siia”. Nad läksid juba esimesel hetkel mänguga kaasa.

Hakkasin mõtlema, miks olen mina teistsugune. Kas mina olen peast segi või on kogu ülejäänud maailm peast segi? Mulle öeldi, et kui ma kahtlen ja esitan küsimusi, siis olen ma hull. Ei, ma olen objektiivne! Kui mu silmad ja kõrvad on eriarvamusel, siis ma lülitan oma kõrvad välja ja vaatlen ainult silmadega. Mida ma näen? Ma näen, et hooned muutuvad tolmuks. Ma arvan, et see mind päästiski. Ühed mu tuttavad oli tol ajal Prantsusmaal, nad ei osanud prantsuse keelt ja nägid sündmusi kohalikust televiisorist, kus polnud ingliskeelseid subtiitreid. Ja nemad arvasid ka, et hoone muutus tolmuks mingi valemiga. Neile ei öeldud, mida mõelda!

Sarnane asi: ameeriklastele on sünnist saati öeldud, et meie oleme vägevaim riik maailmas. Seda on meile sisestatud tuhandeid kordi ja see tungib inimestele alateadvusesse. Ja kui midagi sellist nagu 9/11 juhtub, siis järelikult pidi keegi teine selle korraldama, sest meie oleme vägevaim riik maailmas. Mäletan, et kolmandas klassis luges õpetaja meile kuskilt ette, kuidas Nõukogude Liidu valitsus teeb oma rahva peal tohutut propagandat. Ma tõstsin käe ja küsisin, kust me teame, et see siin praegu pole propaganda. Õpetaja ja terve klass hakkas mu üle naerma, nagu ma oleksin mingi tola. Nad ei osanud isegi korraks oma mõtteid peatada ja vaadata asja teise nurga alt. Meil ei olnud kodus televiisorit, kui ma laps olin – võimalik, et see tegi mind teistsuguseks.

 

Kuidas reageeris teadusringkond sinu väljaütlemistele ja raamatule?

Nad tahtsid kohe teada, mis relva või tehnoloogiaga täpsemalt oli tegu. Mina lihtsalt toon esile tõestusmaterjalid – see on energia, mida suunatakse. Välistame kosmosest lastud laserkiired, sest hooned ei kärsanud ära. Ma ei usu, et tegemist oli üksiku lainepikkusega, vaid interferentsiga. Sellepärast ma palungi inimestel end kurssi viia kõikide tõestusmaterjalidega, et neil oleks võimalik aru saada, mis juhtus. Teadlased ei taha sellest üldse avalikult rääkida, sest kardetakse oma positsiooni ja reputatsiooni pärast. Kui sa küsid, miks pole mind kõrvaldatud selle informatsiooni pärast, siis usun, et põhjuseks on see, et olen langenud tohutu kriitika ja naeruvääristamise ohvriks. Arvan, et kui nad saavad minu üle nalja teha, siis on mul endal kindlam, sest siis ma pole neile ohuks. Teadusringkondades kutsutakse mind eesnime pidi, nagu ma oleksin 5-aastane.

target=”_blank”>Minu loengud on üle kahe tunni pikad, enamus inimesi ei viitsi neid jälgida, sest soovitakse vastus saada viie minutiga. See ei ole aga võimalik, sest ilma taustsüsteemita ei saada aru, millest ma räägin. Aga kui sa ühel hetkel sellest aru saad, siis seda teadmist sult enam ära võtta ei saa. Isegi kui mind avalikult naeruvääristatakse, jääb see info ikkagi igaveseks.

 

Riikliku Standardite ja Tehnoloogia Instituudi (NIST) raporti pealkiri “Final Report on the Collapse of the World Trade Center Towers” (Maailma Kaubanduskeskuse tornide kokkuvarisemise lõplik raport) on juba ise vigane, sest tornid ei kukkunud kokku. Nad ei uurinudki, mis seal tegelikult juhtus. See oli teaduslik pettus. Inimesed vaatavad seda raportit ja oletavad, et see on tehniline tekst. Tegelikult sisaldab see muinasjuttu, kus puudub analüüs selle kohta, mis hoonetega juhtus.

 

Kogu maailm liigub fašistliku maailmakorra suunas, mis on sellel ühist 11. septembriga?

Toimub sihilik inimkonna vaimse kõvaketta nüristamine, inimeste zombistumine. See oli rünnak inimese teadvusele. Kui inimestel kaob võime mõelda oma peaga, siis saavad neist laborirotid. Kui rott laboratooriumis on näljane, siis läheb ta juustutükile ükskõik kuhu järele. Inimesi hirmutatakse tuumapommidega, aga kui nad saaksid sellest tehnoloogiast teadlikuks, oleksid tuumapommid tühiasi. Kui kõik inimesed viiksid end kurssi selle infoga, mis on minu raamatus, muutuks kõik. Jõustruktuurid löödaks laiali kõikides riikides üle maailma.

 

Allikad ja lisamaterjalid: Caravan to Midnight, Dr Judy Wood, Where Did The Towers Go, Ulmefilm, Hutchinson Effect

Mechanics Doctor Judy Wood has thoroughly researched the destruction of the World Trade Center complex 2,001th the September 11 attacks , and become convinced that the official theory is a disaster . The article below is a summary of his interview with the new U.S. netipõhisele investigative radio program “Caravan to Midnight “, which was aired on March 28 . Publish it in two parts , the first part can be read here .

In his many years of research 9/11-alase Wood published book, ” Where Did The Towers Go? : Evidence of Directed Free- Energy Technology on 9/ 11″ ( ” Where did the towers ? Evidence of directed free energy technologies were introduced on September 11 ” ) .

book 212×300 Mechanics Researcher Judy Wood : Where did the towers ? part II

A lot has been said about the molten metal , how to explain?

That was another thing that made ​​me really wonder – notices of molten metal. Took place on the afternoon of September 11 West Water Street Manifold accident and there was a lake, everything was flooded. But how can you have hot water on top of the metal without running steam explosion ? In the form of water vapor will take 1,600 times more space than the liquid state . The Chernobyl explosion happened just steam .

Is there any technology that is able to make the 400 -meter-high towers of dust in the middle of the sky?

The answer is definitely yes, because we’ve seen it happen. Strange circumstances, I also discovered holes in the side window glass of the buildings , even though the glass itself is intact . Such holes do not create kinetic energy, because the glass breaks the tension when something hits the glass. Glass bends easily, the outer side is under pressure, and then she Iberian . Some of the windows were glazed so only the external , not internal. Most of the WTC building number 4 disappeared too. When the second WTC tower ‘s top would have fallen down , it would have had to land at No. 4 on the top of the WTC buildings . Building No. 4 , however, still remained in the north wing , the rest seems to be cut off with a knife . Tornado creates something similar : half of the house is to go out and you could see through the wall of the bedroom the bed is beautifully made and has a whole room . Around the WTC burned cars and plastic bins, which are all intact . Burger King restaurant remained intact , and they did eat there for firefighters . Front of the house is burned cars and a house across the road was earlier . The contrast is bizarre .

I discovered that these strange phenomena , September 11, we saw that this one person is able to replicate everything in your home lab. This is from Canada scientist John Hutchison .

John Hutchinson Photo Page Mechanics Researcher Judy Wood : Where did the towers ? part II

It creates a static field inside which generates radio waves and interference signals interferentsitsoonis this very strange things begin to happen. Hutchison will be able to instantly take advantage of scorch the metal , aluminum peel , create instant rusting , soar and create holes in the glasses , so that the glass itself remains intact .

This is called the Hutchison effect. The larger the mass , the slower the effect is lost . When was the first nuclear bomb test , the researchers did not know whether or not it goes out by itself , but politicians are demanding that the test should be done anyway. This means that it can cause a chain reaction , which does not end with uranium and thus destroy the entire planet . This is the same as what I found in his investigation , even before I found Hutchison : WTC complex physical effects of the events surrounding area continued, but this effect was reduced gradually. WTC second tower was located across the road from Banker ‘s Trust building, which was the destruction of the WTC towers also suffer . It was first built in the building a facelift and a new entrance, but it was the dust sample and the 2006th year, it was decided to demolish the building will still be off . Üliroostes steel columns of the building were discovered , it looked as if the ocean for centuries at the bottom of the joint. Rain and weather conditions do not create something like this .

People often ask me that such a large event is a tremendous need and how many people can be so many parties were silenced. Not possible Consequently, after all, is how clearly lied to us . Nuclear war scare people , but if it’s the technology that was used on September 11 , should be light , then you are not afraid of nuclear bombs anymore , because what we saw on September 11 , is significantly more powerful. This technology can be used for good or bad in the – range is our own hands. If we do not talk about it , and we keep this technology a secret, then obviously it is used again evil plans.

My book is not about theory , but direct proof materials , what happened. Some kind of energy to be channeled and used as a weapon . But it can also be used otherwise. Who controls the energy controls the people. When people have control over it, we would be free . My definition of a free energy is literally the opposite of being a slave . This technology is able to make the matter at the molecular level and how this technology would be in the hands of the people , would be born inventors unbelievable .

At one point , I realized that I’m probably the best option in the world that this information comes out. Somebody has to do it . I told my mom that I would write a book . Mom said that if I do that, I’ll lose my job without my university. I told him that if I do not, then you can stay at one point all of your jobs . We also asked his students that if they could have known that two weeks after the end of the world if they are to try to stop it or decide to celebrate these two weeks . Most decided to party. I said that if so , then I would not want to regret what I had in two weeks. Thus , even when all seems hopeless , I still want to do as much as I can .

Is there evil in the world ? Here it run like a game between good and evil .

I think there are beings who have no consciousness , and for some reason they need the power and control over people . History reveals that some people were able to live in peace for thousands of years . Then came the white man from Europe and everything changed . Thus , we know that it is possible. Some people were good at fishing, others gatherers , the third ship building , all did what most knew how to be better . The game did not go about it, who controls whom . This is a culture where there is respect.

If you think this technology , then, must be the head of two names – Edward Leedskalnin and Nikola Tesla . Both lived at the same time and came from more or less the same area. Both came to America , and both knew this technology. Leedskalnin built the Coral Castle in Florida. As you know , he worked at night, but that no one could see how she does it all . I believe that you need to earn that knowledge of the technology . You can leave the guns in your home ripakile when all the people in the house are not aware of the possible consequences of their use .

110 – storey building debris ‘re getting as high as a three story building …

WTCgroundzero Mechanics Researcher Judy Wood : Where did the towers ? II osatelemast wtc1 1024×576 Mechanics Scientist Judy Wood : Where did towers ? part II

The tower was a lot of jumpers . Firefighters said that the north tower by jumping in one direction every minute, for 3-4 people , this makes 12 people per minute. 100 minutes, making it a total of 1,200 people. In addition, more than 300 firefighters were killed , making it a total of about 1,500 people . DNA test has identified just over 1,600 people . Thus, they were found mainly in people who jumped down . And I do not think they did it voluntarily . Pictures show that many people who are the windows of the tendons , has taken her clothes off . Why would they do that ?

When I myself would be trapped in a burning building , you will probably get lost running to the toilet , and do all of your clothes get wet , and I would put a wet towel around your head – I’d be wet. If tuletõrjesprinklerid go to work, then I ‘d be wet. If the toilet does not have sprinklers , and does not work , then you ‘d probably sweaty – so wet. There is a very high probability that these people were wet . So the question arises , why were so many people take their clothes off . But how do you react to the energy fields wet land ? If you put the chicken in the foil in the microwave oven , the chicken cooks off, but the package did not happen. Also, the police use of microwave energy from the protests to hit people apart. You’re going to burn for energy , and you need to move away from the outside . It is possible that those people in the towers were wet and the wilderness of the energy field. This explains why so many took their clothes off .

I’ll get out of Melissa Doi case : Melissa was a young woman who was trapped in the south tower and rang the rescue office to ask for help . In this speech , he speaks in a panic : this is so hot , I’m burning out , I can not breathe , there’s a lot of people … call lasted 24 minutes. But the heat of the person talking to you? Your muscles cease to be physically working, you ‘re too long in the hot hand. Fire can not , so to speak , and you will become sluggish if at all talking about, then you slowly. At the beginning I even thought it was a fake emergency call , which allowed us , as the heat of the people can not , so to speak . He talked about how everything is full of smoke , but if you have so much smoke , he does not speak for 24 minutes. Thus, it is possible that he witnessed how the building gradually became dust and associate it tossuga . We have also been reports of people who have already decomposed into pieces in the air . Torn pieces of people’s surroundings were full hand here , head right , etc. off the fingers separately . If you drive a car hitting a wild road , he stays in one piece , rather than fly 20 pieces scattered along the highway .

What do you think it will still hit the towers ? So many theories and arguments is that there was no aircraft.

Once again , we have to start with what we know – proof materials . Many people have written to me and asked what I think the plane disappeared in Malaysia . But then what do I really know Malaysian plane ? Do I know where he rose into the air ? No. Do I know where he went ? No. Therefore , we can not say in this matter at all , because we do not really know anything about . Everything else is a fantasy , so people are going to solve a fictional problem. This is a crucial matter that needs to be understood . It is said that Malaysian plane as well as the tolmustunud (the same technology ? ) Because the wreck of the plane is found up. But how do we know that there was a plane at all ? First, you must determine that the plane was there . I do not call anyone a liar , but I ‘ll look into it , what happened to the WTC towers. I do not have proof materials or information on where the planes flew , or what happened to them on September 11 .

sa0211114204 Mechanics Researcher Judy Wood : Where did the towers ? part II

However , I can say that these holes that we see in the WTC buildings did not make the planes . They are contrary to the laws of physics . These holes are not big enough for the whole plane would have to go in there . I was accused of inventing bizarre theories . What theories ? I have no theories. I only analyze the evidence. This is what I know , I know. If I want to know how tall someone is , I’m not going to walk out of the theories , but people are going to be measured . Nowadays, you can follow absolutely everything . It is ridiculous when they claim they can not find the plane up. If there was ever a plane, then they know very well where it is today. And they are coming out with this information just when it is needed.

What’s up with the hurricane that was moving in the direction of New York at the same time ?

I studied satellite photos of the dust movement , I wanted to know how far it all came out. I found that on the same day in New York moved alongside of the hurricane , which is not talked about on the news , although it has moved four days earlier, live from New York City’s direction. September 11 morning, but it was just dormant , and in the evening made ​​a 110 -degree turn and moved away from NYC – ist . Why was this not reported in the news ? How can it be that the hurricane which moves directly to Manhattan’s direction, do not talk about the news? Manhattan evacuations would have been an enormous undertaking. Are they knew in advance that it stops before a hurricane in Manhattan and then moving back in the other direction ?

And what do all the hurricanes ? People feel between the legs when a storm is coming , the birds feel it, too. After the rain is feeling better because the air has a different electrical charge . Its effect on the extent of the storm Long Island. All three New York City airports – JFK , LaGuardia and Newark – reported threat of thunderstorms on September 11 , it means that the environment was electric. I do not know if it was related to events in Manhattan or not, but I know that it was. And recalled what makes John Hutchison . It creates a static field and in direct radio wave signals , such as a microwave oven , and the miracles begin to happen .

What was the impact of the 11 September mankind?

It was an attack on the human consciousness . Let us look at the people , most of them are no longer capable of thinking on its head . I’m talking about what happened to me on September 11 . I was in a university conference room, and we watched TV together with other academics on how the buildings turned to dust . I had a look ahead to ” Do you really believe that? ‘ . My bosses looked me right eye, which had been regarded as the ” careful what your mad , we get hired .” They went to the very first moment came along.

I began to wonder why I ‘m different. Is it me , or I’m out of my mind for the rest of the world is crazy? I was told that if I doubt it , and ask the question , then I ‘m crazy . No, I ‘m an objective ! If you disagree with my eyes and ears , then I turn my ears off and examine only the eyes. What do I see ? I can see that the buildings are dust. I think to me it saved him . I was familiar with some of the biggest in France at the time , they did not know the French language and local events saw on TV , where there were English subtitles . And they also felt that the building turned to dust some kind of formula . They are not told what to think !

A similar thing: Americans have been told since birth that we are spiritual forces in the world. It is for us entered thousands of times , and it invades people ‘s subconscious . And if something like 9/11 happens, consequently, had to arrange for someone else to this , because we are spiritual forces in the world. I remember in the third grade teacher read to us somewhere down the way of the Soviet Union, the government will make its own people on top of a huge propaganda. I raised my hand and asked , how do we know that it’s here now is not propaganda . The teacher and the whole class started laughing at me like I’m some kind of fool. They were not even your thoughts to stop for a moment and look at things from a different angle . We did not have television at home , when I was a kid – can that made me different .

How you reacted to the scientific community and the sayings of books?

They wanted to know right away that it was a gun or a particular technology . I ‘ll just highlight the evidence that – it is the energy which is channeled . Eliminates the shot laser beams from space , because the buildings are kärsanud away . I do not believe that there was a single wavelength , but interference. That’s why I’m asking people to familiarize yourself with all the evidence material that they would be able to figure out what happened. Scientists do not even want to talk about publicly , for fear of his position and reputation. If you ask why I do not have this information , after -life , I believe that the reason for this is that I’ve fallen victim to a massive criticism and ridicule . I think if they can make fun of me , then I’m confident myself , because then I’m not a threat to them . The scientific community had invited me to the first name , as if I were five years old.

My lectures are over two hours long, most people can not be bothered to follow them , because the answer is to get five minutes. It is not possible , because without the background system does not understand what I’m talking about. But if you understand that at one point you can, then this knowledge can not be taken away from you anymore . Even if I publicly ridiculed , this information is still good.

National Institute of Standards and Technology ( NIST ) report on the title of the “Final Report on the Collapse of the World Trade Center Towers” ( the World Trade Center towers collapse in the final report) is in itself flawed , because the towers did not fall together. They do not uurinudki what’s actually happened . It was a scientific fraud. People look at this report and assume that it is a technical text . In fact , it contains a fairy tale , in which there is no analysis of what happened to the buildings .

The whole world is moving towards a fascist world order , which is common in this September 11?

There is a deliberate mankind’s mental hard drive deadens people’s zombified . It was an attack on the human consciousness . When humans lost the ability to think with your head , then you will get them in laboratory rats . When a laboratory rat is hungry, he goes to the portion of anywhere . Nuclear bombs scare people , but if they can aware of the technology , nuclear bombs would be a trifle . If all of the people would lead to familiarize yourself with this information , which is in my book , would be all . Punched in the power structures scattered in countries all over the world .

Sources and Additional Resources: Caravan to Midnight , Dr. Judy Wood, Where Did The Towers Go, Science Fiction, Hutchinson Effect

One Response to “Mehaanikateadlane Judy Wood: Kuhu kadusid tornid? II osa/ Mechanics Researcher Judy Wood: Where did the towers? part II”

  1. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied
    on the video to make your point. You definitely know what youre talking
    about, why waste your intelligence on just posting videos to your site when you could
    be giving us something informative to read?

Leave a Reply

RSS for Posts RSS for Comments